Kommenteeri

Paul Neitsovi kontsert "Kitarriteraapia" 20. mail kell 18.00 Suuremõisa lossis


Paul Neitsov on noor kitarrivirtuoos, keda on nimetatud lausa Eesti Paganiniks. Ta on teinud nii soolokarjääri kui ka astunud üles mitmetes ansamblites nagu näiteks Svjata Vatra, Sireli, Wilhelm ning duodes Indrek Kalda, Ruslan Trotšinskiga, Jaan Pehki, Tõuni ja mitmete teistega. Loomult tagasihoidlik Paul ise tutvustab end lihtsalt kui pillimees.

Kitarrivirtuoosi esinemine ajalugu tulvil Suuremõisa lossi II korruse kontserdisaalis on suurepärane võimalus kaunis kevadõhtu veeta. Paul Neitsov esitab kontserdil natuke omaloomingut, aga kindlasti juba publikule tuttavat muusikat, pajatades vahepaladena humoorikaid juhtumisi elust. Kuna praegune aasta on Hiiumaal kuulutatud muusika aastaks, siis kõlab ka Hiiumaaga seotud Uno Naissoo loomingut.

Paul Neitsovi esituses “Ukuaru valss”.

Kontserdi pilet:

  • kohapeal 15 eurot, pensionärile, tudengile ja õpilasele 12 eurot.
  • Piletilevi ;kodulehelt
  • eelmüügist 12 eurot (ülekanne korraldaja MTÜ DagenTwist kontole EE071010220281299222).
NB! Suuremõisas on sel päeval ja õhtul mitmeid teisigi sündmusi, millest osa võtta! Kell 10-16 on Hiiumaa ametikooli aiapäev "Tantsud lilledega" ning õhtul kell 20 lossi ballisaalis elava muusikaga tantsuõhtu, millega tähistame muuseumiööd "Öös on liikumist". Lisa kommentaar

Email again: